• image

  Zadzwoń do nas
  +48 600 976 728

 • image

  Godziny otwarcia
  Pon-Pt 8:00 - 17:00

Dlaczego my?

Jesteśmy profesjonalnym warsztatem

PHU ARKO dbamy o nie tylko o profesjonalną naprawę samochodu, ale również o zaufanie i satysfakcję Klienta.
Zadowolenie z wykonanej naprawy auta jest dla nas bardzo ważne i staramy się je zapewnić każdego dnia.
Naprawiamy samochody każdej z marek, jednak specjalizujemy się w serwisowaniu samochodów marki KIA oraz Hyundai.

MASZ PROBLEM Z SAMOCHODEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Serwis samochodowy  Kalisz

Każdy kto posiada samochód wie, że dbanie o jego stan i regularne serwisowanie to podstawa, aby auto było sprawne i bezpieczne. Nie da się jednak wyeliminować zużycia poszczególnych części oraz tego że wystąpią jakieś usterki, które wymagają mniejszych lub większych napraw. Wówczas potrzebny jest dobry mechanik, który szybko i skutecznie usunie wykrytą awarię, aby możliwe było dalsze użytkowanie auta.

Nasz warsztat samochodowy PHU ARKO to miejsce, gdzie kompleksowo zajmiemy się naprawą, diagnostyką oraz wymianą zużytych podzespołów w sposób sprawny i profesjonalny.  Nasz Serwis samochodowy mieści się w Kaliszu. Serwisujemy wszystkie marki, jednak specjalizujemy się w serwisowaniu marek KIA oraz Hyundai.

Mechanika samochodowa Kalisz

Dbamy o to, aby naszych klientów obsługiwać kompleksowo, oferując profesjonalną pomoc w przypadku problemów z autem. Każdy mechanik samochodowy z naszego zespołu ma nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także wiedzę na temat mechaniki pojazdowej – zarówno aut zaawansowanych technologicznie, jak i starszych modeli.
Przed przystąpieniem do pracy dokonujemy dokładnej diagnostyki, aby móc precyzyjnie ustalić przyczynę usterki i szybko ją wyeliminować, nie narażając tym samym klienta na dodatkowe koszty.
W naszym warsztacie oferujemy :

 • – naprawy bieżące samochodów wszystkich marek,
 • – okresową wymianę zużytych części,
 • – naprawę układu chłodzenia, kierowniczego, hamulcowego i innych podzespołów,
 • – sprzedaż części nowych oraz używanych

Nasz serwis samochodowy wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt i urządzenia diagnostyczne, dzięki czemu mechanik na miejscu wykona również drobne poprawki lakiernicze oraz inne prace mające na celu zabezpieczenie auta. Dbamy nie tylko o najwyższą jakość obsługi, ale także o zadowolenie z przeprowadzonych napraw, dlatego nasz warsztat samochodowy używa wyłącznie sprawdzonych części zamiennych od renomowanych producentów.

Zapraszamy do kontaktu