Usługi
Portrait of a mechanic servicing a car at his workshop
Wymiana układu hamulcowego

Jeżeli twoje klocki hamulcowe uległy uszkodzeniu i wyglądają na zniszczone, możesz się do nas zgłosić a sprawimy, że będą wyglądały jak nowe i wymienimy je na nowe. Przy użyciu naszego profesjonalnego sprzętu klocki hamulcowe dostają „nowe życie”.

Serwis

Możesz być w stu procentach pewny, że nasi pracownicy pomogą Tobie naprawić wszystkie usterki w twoim samochodzie. Serwisujemy głównie samochody marki Kia oraz Hyundai, lecz możesz także zgłosić się do naszego serwisu z innym samochodem !

Team mechanics repairing a car at a service station.
The car on the lift prepared to repair
Naprawa podwozia

Jest to podstawowa usługa jaką oferuje nasza firma. Podwozie to jedno z podstawowych części do wymiany, odbywa się to bardzo szybko i sprawnie. Kompleksowe sprawdzanie podwozia oraz innych części twojego samochodu przy wykonywanych pracach.

Wymiana olejów

Rzadka wymiana olejów powoduje, że samochód może źle pracować i mieć różne problemy eksploatacyjne. U nas dostaniesz takie oleje, które będą doskonale współpracowały z twoim silnikiem oraz innymi układami w samochodzie.

Close up of fresh green oil pouring into a car engine
Klimaanlage 01
Napełnianie układu klimatyzacji i ozonowanie

Napełnianie i czyszczenie klimatyzacji to podstawowa czynność, którą powinniśmy wykonywać, kiedy rozpoczyna się lato, inaczej klimatyzacja będzie słabo chłodzić i może powodować różne choroby.